Тајната на детето Иво

///Тајната на детето Иво

Тајната на детето Иво

Роман од Снежана Букал (2013)

Превод од српски: Калина Буневска Исаковска.

Едиција Бушавко, книга 02

Цена: 240 ден.

Купи

ISBN 978-9989-59-546-2, 13×20 см., 128 страници
корица: мат пластифицирана

Дополнителни содржини:

  • Био-библиографска белешка
АвторСнежана Букал
ПреводКалина Б. Исаковска
2018-12-21T10:45:37+00:00 октомври 15th, 2013|Categories: Книги, Книги за деца|